Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt azoktól kérdezem akinek...

Ezt azoktól kérdezem akinek van orr pc-je. Nektek a szúrás után pár nappal, héttel keletkezett a szúrás helyen egy kis pukli?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziaa

Nekem van septumom meg orrkarikám is. A karikánál 1 hónap múlva megjelent a vadhús (ami neked a pukli) és tetran kenőccsel kentem mindig ami 1 hét alatt megszűntette, de sajnos mindig visszanőtt az a pukli. Amióta titán ékszer van az orromban soha nem jött elő. Nálam ez volt a megoldás, mert ugye az orvosi fémet se birta. Szóval ha neked se múlna el akkor mindenképp titán ékszert tegyél bele , de először kenegesd tetránnal <3

2021. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. És a titán ékszer az neked karika volt vagy stud? (Nem tudom magyarul hogy mondják 😂)
2021. jan. 23. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Karika volt , a Claire’s-ben vettem 3000-4000-ért. De volt olyan ott is ami nem karika és az is titán.
2021. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!