Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Scarlett Johansson sminkben...

Scarlett Johansson sminkben vagy anélkül szebb?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem például se sminkkel, se smink nélkül nem az esetem, de hát ízlések és pofonok.
2021. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem szuper gyönyörű nő, az egyik legszebb a világon. *.*
2021. jan. 22. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, ez egy népszerűtlen vélemény, de szerintem minden nőn (legyen az akár a világ legszebb nője) tud dobni egy kis smink. Scarlett Johansson nekem sosem volt a rajongásom nagy tárgya, de szerintem szép nő és sminkkel egy kicsit még szebb, mint nélküle.
2021. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Sminkkel.Nekem vörös hajjal bejött,nagyon is,de szőkén nem,na jó,a Lucy kivétel,abban is jól nézett ki,de például a Páncélba zárt szellembe fekete hajjal megint nem.
2021. jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem olyan nagy szám.. Mármint jól néz ki meg minden, de vannak szebbek. (bár ugye kinek mi, hisz mindenki más és ez így van rendjén) Ha megnezed a reszkessetek betörők 3. 4. vagy melyik részét ott még fiatal nekem ott nyilván szép, de átlagosnak számított nekem. Ha mindenki olyan kogazdag és híres lenne akkor nagyon sokan néznének ki így. Szerintem sminkben jobban néz ki amugy de csak természetesben, nagy sminkben soha senki nem tetszik.

18l

2021. márc. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!