Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? 175cm magas...

Hogyan hízzak? 175cm magas vagyok és most 62kg, de nagyon soványnak érzem most magamat, hogy fogytam 3-4kg-ot. Hogyan tudnám visszaszedni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Minél gyorsabban.
2008. dec. 2. 15:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Én legalább 10-et szeretnék hízni!Úgyhogy én is várom a válaszokat!:)
2008. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokszor kell sokat enni...és turmixporok is segítenek.

Orvos tud felírni hízást segítő gyógyszert.

pl. reggeli: 3 tojásból rántotta+virsli+gomba+zöldség+ kakaó

tízórai: tejbegríz, 1 szendvics, 1 péksütemény

ebéd: leves, tészta hússal vagy rizs, sütemény

vacsora: tojássaláta, sajtos kenyér, gyümölcs, zöldség, kis csoki, vagy mcdonalds menü, vagy gyros vagy 2 hotdog


látjátok,ez már sok...:) mindenkinek más a sok.

amúgy én 2 hetes téli szünet alatt úgy híztam 10 kg-ot, hogy megettem napi 1 tábla csokit, és 2 hét alatt 1-1,5 kg gumicukrot. mellette reggeli,ebéd,vacsora..

2010. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó neked, én 175 centi vagytok, 59 kiló, de nekem vastagak a lábaim, és onnan valahogy le kéne adnom.. Tudsz mutatni képet az alakodról?:D
2010. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*vagyok
2010. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Előző)

Amúgy fogyassz sok tejterméket, tésztaféléket, de mellette próbálj meg sportolni is, hogy ne zsírnak épüljön be, hanem izomnak.:)

2010. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!