Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szegeden hol lehet orr piercin...

Szegeden hol lehet orr piercinget szuratni?

Figyelt kérdés
Olyan hely kéne, ami megbízható, és esetleg elfogadható áron is van.

2021. jan. 25. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sun city. az utóbbi időben sokat javult a hely minősége. kicsit nyersek, de olcsón és igényesen csinálják. én tetováltatni voltam, tartottam tőle de gyönyörű lett. a fül piercingemet is ott csináltattam, nem volt gond.
2021. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nem tudom aktuális-e még,de a Bartók téren is lőnek orr piercinget. Nekem 3500- volt mindennel együtt, de én 19 novemberben voltam. Azóta nem tudom mennyit változott.

Nagyon óvatosan csinálja és beszédes a csajszi ott. Normálisak, a fülemet is ott lövettem.

16l

2021. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén a Sun City Tattoo birom ajánlani. Jó fejek, lazák. 4000 volt az orrom ékszerrel együtt. De ha viszel ékszert akkor 1000 Ft kedvezmény.

Elmondják hogy hogyan kezeld stb.

Bármi baj van nyugodtan keresheted őket. Megbízhatóak!

2021. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17:31-es vagyok

Az kimaradt hogy NE LÖVESD!

2021. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!