Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik mód ajánlott a szemöldö...

Melyik mód ajánlott a szemöldököm rendbehozására?

Figyelt kérdés
A szemöldököm fele nem igazán nőtt ki, csak az elején dúsak a szálak. Magamnak formázgatom itthon, van 2 ceruzám, spirálom, porom és gélem is, de ezek fél nap után lejönnek, tekintve hogy nemigen maradnak ott, ahol nincsenek szálak. Ezért gondolkoztam valami máson. Szóba jött a festés, de azt hetente újra kellene csináltatni, és a szálas tetoválás is, ami ha kitart több évig, akkor nagyon jó lehetőségnek tartom. Még csak 16 múltam, úgyhogy ezen mint későbbi opció gondolkozom, de szerintetek mit csináljak? Melyik éri meg a legjobban, valamint akinek hasonló szemöldöke volt, mit csinált?

2021. jan. 26. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tetoválás ?
2021. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaa most latom csak 16 multal..

Nem is ertem amugy mi az h nem nott ki...

Kozmetikus tuti vekonyra tudja igazitani

2021. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Ricinus olaj?
2021. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

ricinussal kenegesd lefekveskor,reggel lemosod


illetve fixalo pudert tegyel ra, miutan kihuztad ceruzaval

2021. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utolsó válaszoló, még sosem használtam fixáló púdert, és rákerestem, de még mindig nem tiszta. Az ilyen púdert csak úgy kenjem rá a szemöldökömre, és fixálja, vagy hogyan kell ezt elképzelni?
2021. jan. 26. 16:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Puderecsettel,(de barmilyen jo)vagy pedig beauty blenderrel kicsit ranyomkodod a szivacsot


[link]


[link]


Nekem ez van, de van talan kicsit olcsobbert is


Persze a sima puder is tudja fixalni


Nekem pl olajos a homlokom, igy a szemoldok kornyeke is az lesz,amitol elmosodik a szemoldok ceruza. De a puderezes segit.(halvanyitja is a szemoldok szinet, ami pl akkor jo, ha fekete a szemoldokod, de sotetbarna ceruzat hasznalsz ra)

2021. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, egy sima ecsettel vagy beauty blenderrel tudom felvinni, és még halványít is. Szuper! Nagyon szépen köszönöm, rengeteget segítettél!
2021. jan. 26. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen! Remelem olyan lesz, mint amilyet szeretnel :)
2021. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
22%

Én bekentem ricinus olajjal tegnap este a szemöldököm. Csodát művelt!!! Nekem alapból dús a szemöldököm, de ilyenre szeretném megnöveszteni:

[link]

[link]

2021. jan. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én ma este fogom kipróbálni a ricinusolajat. Köszönöm a sok pozitív visszajelzést!
2021. jan. 31. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!