Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2M beauty fenyzselé, velemények?

2M beauty fenyzselé, velemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémám van jelenleg hogy kipróbáltam3 féle fedőlakkot, mégse jó.


Csak 2M beautyval dolgozok, így a fedők is ezek.


Top gel II.

Master shine top

Sárgulásmentes top coat.


Utána kerestem már ezer féle oldalon, de sehol nem írják le, hogy mit mire használjak.


Nagyon sokat kisérleteztem már, és mégis valahogy bemattul, már az első 5 perc után. Várok vele amég kihül, mégis valami nem jó.


Nagyon örülnék, ha valaki letudná nekem írni, hogy mit mire használjak.


Mellesleg, ugye megépítettem a körmöt, eljutottam oda, hogy befessem. A 2M egyik színes zseléjét használtam, aztán Top Gel II.-vel zártam.


Illetve még az érdekelne, hogy a Crystal Nails melly fényzseléje lenne alkalmas arra, hogy pl a géllakk után felkenjem? Nézegettem a cool topot, de jobban örülnék ha valaki leírná pontosan, hog milyen is.



#Crystal Nails #fedőlakk #2M Beauty #Fenyzselé #Bemattul
2021. jan. 27. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerény véleményem szerint (de várjuk meg a jobban hozzáértőket):

Master Shine Top gél lakkra való,fixmentes. A Top Gel jó színes zselére, mert az nem rugalmas. Gél lakkra T2 Odorless, de az mehet zselére is. Ajánlom, hogy szakmai csoportba nézz be Facebook-on (2MBeauty szakmai csoport-Mindent a termékekről, egymás között!).

2021. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 2m-nél a master cool (van belőle sötét színre való változat is) és a master shine a kedvencem. Mindkettő rugalmas, mehetnek bármilyen alapra, szép a fényük, tartósak. A cool picit hígabb.


A cn-nél a cool top a legjobb fényzselé (feketére a dark verzió), de mivel ár-érték arányban a 2m jobb, így csak akkor veszem, ha valami jó akció van rá.


Mindenre rugalmas fényzselét használok, merevet soha, mert megrepedhet.


Milyen lámpád van? Az is okozhat mattulást, ha a lámpa már gyenge.

2021. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sun x5 plus, kb 3 hete vasaroltam
2021. jan. 27. 21:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elso lampam is ugyan ezt csinalta.
2021. jan. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!