Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eredeti lehet az óra? Többi lent.

Eredeti lehet az óra? Többi lent.

Figyelt kérdés
Rendeltem emagon egy Seiko férfi karórát. Itthon láttam hogy a dobozára az van ráírva "made in china". Nagyon megijedtem, higy rosszat választottam, mert úgy tudtam ez japán óra. Ajándékba vettem a férjemnek, automata karóra, de sajnos egyáltalán nem értek az órákhoz. Eredeti lehet? Emagban leheg bízni higy nem ócska? Akciósan 42000 ft volt.

2021. febr. 3. 17:11
1 2
 11/16 Mojjo ***** válasza:
92%
@10: Nem néztem félre, elvileg ez pont egy 100 ezres kategória körüli óra gigantikusan leakciózva.
2021. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

Ne legyél már ennyire balek. Attól mert fölé írnak egy árat áthúzva attól ez soha sehol nem került annyiba. Kínai Seiko 5 35-60 ezer körül mennek.

2021. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ez egy SNKM57K1 a japánaoknál az utolsó előtti betű J.
2021. febr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Mojjo ***** válasza:
@12: Ajánlom szíves figyelmedbe az elvileg szót a mondatomban.
2021. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor összefoglalva:


IGEN, eredeti. Ez a Seiko 5 széria, amit Kínában, Thaiföldön, Fülöp szigeteken ,...szerelnek, de eredeti japán szerkezet, és japán minőségbiztosítás mellett.

2021. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Nem, a szerkezet általában maláj de van kínai is. Ezt szokták jelölni a hátlapon lévő matricával. A tok meg a szíj minden olcsóbb Seikon kínai de az nem is lényeg.

2021. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!