Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok képes magam...

Miért nem vagyok képes magam megszeretni?

Figyelt kérdés

Nem akarok hisztis lenni, mert régen az voltam, így azt mondom mindenkinek, hogy mostmár szeretem az orromat (hatalmas, undorító, krumpli orrom van)viccelődök a fejformámmal, (olyan kerek mint egy töklámpás) és mindenkinek azt mondom, hogy szeretem az arcomat, végre sikerült megszeretnem. Vidám vagyok, és lelkes, mindig.

De igazából nem megy. Belenézek a tükörbe, és rosszul leszek a látványtól. Én próbálom megszeretni! Nagyon próbálkozom! Próbáltam sminkelni, azt is, hogy beállok a tükör elé, és megpróbálok valami szépet találni magamban, voltam ilyen “önbizalomfejlesztő” táborban is, még évekkel ezelőtt...de nem megy. Csúnya vagyok, és nem tudok ezen változtatni. Mit tegyek? Hogy legyen egy kicsit több önbizalmam?


2021. febr. 4. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok munka! Nekem is jó ideig tartott megszerezni magamat, de sikerült. Ne add fel, próbálkozz tovább, vegyél olyan ruhákat amikben jól és csinosnak érzed magad, az is sokat dob az összképen. Próbáld meg esetleg a hajadat máshogy hordani, hátha úgy jobban fog tetszeni az arcod.
2021. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!