Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A ruhán sokszor meglátszik az...

A ruhán sokszor meglátszik az izzadság hónaljban. Nagyon zavar ha nedves folt van. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Már rájöttem, hogy a ruha vásárlásakor kell úgy választani, hogy ne látszódjon meg. Nem mindegy az anyaga. De így is előfordul, hogy olyan pólót veszek, amin meglátszik, és így azt a ruhadarabot nem hordom. Most is vettem egy felsőt, és meglátszik rajta, 5 percet voltam benne, pedig meleg sincs, nem is izzadok, izzadásgátlót is használok, és most nagyon szomorú vagyok, mert egy nagyon elegáns felső.

2021. febr. 6. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az előadásokon női betétet ragasztunk fel.
2021. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1%
Nem kell leborotválni a szőrt az azért van ott hogy tudjon szellőzni és ne pálljon össze . Amúgy a szappan és a víz csodákra képes .
2021. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hiába a szappan és a víz, ha valaki genetikailag izzadékony..

Biztos hogy izzadásgátlót használsz? Nem lehet hogy dezodort?

Ugyanis nem ugyanaz a kettő.

A dezodor a szagokat fedi el, az izzadásgátló a verejtékmirigyek kivezető nyillását huzza össze.

2021. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Solutio Antisudorica, gyógyszertárban lehet kapni, már egy használat után jelentősen csökkenti az izzadságot.
2021. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna is csökkenti az izzadást .

4-es ez honnan a mennykőből derül ki hogy a kérdező ilyen ?

2021. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendesen tisztálkodom, izzadásgátló golyót használok, és nem is vagyok izzadékony, mégis néhány ruhán meglátszik hónaljban, és nekem nagyon nem tetszik, ha felemelem a karomat ott van egy folt.

6-os a szódabikarbónát kipróbálom.

Köszönöm szépen mindenkinek.

2021. febr. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!