Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy fáj?

Normális hogy fáj?

Figyelt kérdés

Délelőtt szurattam snake bite piercinget a baloldali kicsit érzékeny a szúrás se volt vészes

A jobb oldali viszont rendesen fájt amikor szúrták és most is sajog

Lehet hogy eltalalt valami ideget? De attól még ha rendesen kezelem meggyogyul ugye? Kissé megijedtem



2021. febr. 8. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális, ha fáj egy szúrt seb. Ha jó helyen, értelem piercer csinálta, és jól kezeled, illetve odafigyelsz rá, akkor nem lehet vele nagy baj ;) Nekem kb 2-3 hét volt, mire meggyógyult, sok-sok évig hordtam, és annyi jó tanácsot tudok, hogy ha talpas, akkor gyógyulás után rövid száras, szilikon talpas ékszert tegyél bele, ha karika, vagy patkó, akkor meg nem játsz vele túl sokat, eléggé tudja koptatni a fogzománcot.
2021. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahh köszönöm megnyugodtam

Patkók vannak benne

Lenne még egy kérdésem

Van octenisept gélem az is jó rá vagy csak a spray?

2021. febr. 8. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A folyadék jobb rá. De holnapig, amíg elmész venni, jó lesz a gél is. Viszont belülről is kéne öblögetni, arra phlogosol oldat, vagy corsodyl jó.
2021. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 8. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!