Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm alatti bevérzés, sérülés?

Műköröm alatti bevérzés, sérülés?

Figyelt kérdés
Barátommal verekedtünk hülyeségből, én ütöttem volna és kitette a kezét védekezésképpen, de a műkörmeim valahogy találkoztak a kezével. Nagyon nagy fájdalmat éreztem elkezdtem sírni. Úgy éreztem sokáig hogy lüktet és szerintem fixen bevérzett a körmöm csak ugye nem látom a műköömtől. Ez pénteken történt. Ma van hétfő éjjel fél12. És nagyon fáj még mindig. Azt vettem észre hogyha a műköröm alá kicsit benézek (felemelem az aljánál és ugye egy nagyon kicsit mozog az egyik ujjamon. Ha megnyomom azt a körmöm akkor is nagyon fáj. Viszont már szerdán megyek töltetni, mert eléggé le van nőve. Mikor fog begyógyulni alatta az igazi kormom? Amúgy szerintem felszakadt kicsit mikor történt az egész, mivel ha felemelem akkor mintha kicsit gennyezne de nem annyira hogy kifollyon alatta. Valaki járt már így?

2021. febr. 8. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre ne töltess rá, jelezd a körmösnek, mert a csiszolásnál még nagyobb kárt okozhat.

Vszeg ahogy befeszült a műköröm, vitte magával a saját körmödet és beszakadt az is.

2021. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem vágd le az ujjad, és a körmöd nem fog már fájni.
2021. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!