Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikai arctisztítás utáni...

Kozmetikai arctisztítás utáni bevérzések normálisak?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam egy sokak által dícsért kozmetikusnál arctisztításon. Ritkán járok ilyen kezelésekre. Az orrom mellett olyan erővel nyomta, hogy csontig hatoló volt a fájdalom. Magamat is szoktam nyomkodni(tudom tudom nem szabad), mert tele vagyok mitesszerrel, de azt tudom, hogy bőven elég finoman a bőr alá nyomni és szépen kijön a cucc.

Hát mára megvan az eredménye, fel van dagadva és tele lett apró elpattant erekkel, bevérzésekkel. Ez mennyire normális szerintetek?

Arról nem beszélve, hogy kb a 80%-át otthagyta a mitesszereknek.... :(


2020. máj. 7. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A feldagadás bizonyos szintig jó, sőt, hegesedés is lehet egy kicsi. De biztos bevérzések vannak? Tudnál feltölteni fotót, vagy netről képet linkelni?

Nekem gyanús az eset.

Konkétan be van vérezve? Kb így:

[link]


Vagy csak piros az arcod?

2020. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rengeteg apró eret látok az orrom környékén,ami nem volt ott. :(
2020. máj. 7. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínű felszívódnak majd. De esetleg vissza is mehetnél hozzá megmutatni mit művelt. Nem normális az se hogy annyira nyomta hogy csontig hatolt a fájdalom és az se hogy így megpattantak az erek.

Vegyél feketenadálytő krémet azzal kend be picit, segít felszívódni.

2020. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!