Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem átlagos...

Szerintetek nekem átlagos vagy átlag feletti az arcom? Van aki szerint átlagos van aki azt mondja magasabb átlag feletti

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2021. febr. 9. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Feletti
2021. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Feletti, de a te kakid is budos.
2021. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Emlékeim szerint te már feltettél régen magadról kérdést. Az egód indexe akkor nem akadt ki véletlenül?


Átlagos, a magamutogatók, csücsörítős, plázap..csák között.

2021. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Akarki is van a kepeken, boven atlag feletti. :) Legalabbis az en szemszogombol, de nyilvan a szepseg szubjektiv dolog.


F25

2021. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Feletti, de az a baj, hogy tucat vagy.
2021. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nagyon szép arcod van. Azokon a képeken vagy legjobb, ahol kevés smink van rajtad. Elég annyi. Szép vagy önmagában, nem kell rá bevonat...
2021. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem a sminkkel van baj, talán a bőrszín sok kicsit, ne szolizz annyit, tudom otthon divat de nem érdemes és ez sok is. Egy világosabb bőrszínnel máris egyedibb lennél és nem mondanák rád hogy tucat.

Amúgy átlag feletti, kész csoda hogy így látják, mert itt a legszebb nőkre is simán rámondják:átlagos :D

Talán helyre kéne tenni ezt a fogalmat, tudniillik kb mindenki az, vakolat és kence nélkül ahogy reggel kikel az ágyból.. Vagy akkor ha meglátunk egy festetlen nagyon szép nőt, ne átlagosozzuk le..

2021. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon szép lány vagy, egyértelmű hogy átlag feletti. Pozitív a kisugárzásod.
2021. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőknek nem lenne szüksége megerősítésre gyakorin. Kamu kérdés :(
2021. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Csak a harmadik képen feletti. Egyébként átlag a többin.
2021. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!