Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ínyfék piercing szúrás?

Ínyfék piercing szúrás?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék már ínyfék/smiley piercinget, viszont bizonytalan vagyok. Itt nálunk 6000-7000ft körül mozog ékszerrel és kezelővel együtt, de most nem nagyon tudnám megengedni magamnak.. Szóval elgondolkoztam azon, hogy magamnak szúrnám. Már szúrtam magamnak septum pc-t és lobe pc-t is, semmi problémám nem volt velük, volt steril tűm, fertőtlenítőm. Tudnátok tapasztalatokat, esetleg érveket mondani, hogy átgondoljam a dolgot és ne döntsek elhamarkodottan? Esetleg aki piercernél szúratta, leeht olyat, hogy mondjuk én viszek ékszert (orvosi fém patkó) és úgy olcsóbb lenne? Aki otthon szúrta magának, személyes tapasztalatokat, tudna mondani? pl.: mire figyeljek ha végül úgy döntök nem megyek szalonba? Előre is köszi<3

18/l



2021. febr. 11. 11:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!