Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Árulnak valahol Carolina...

Árulnak valahol Carolina Herrera Good Girl jellegű parfümöt, aminek hasonló az illata, de olcsóbb árkategória és könnyen hozzáférhető?

Figyelt kérdés
Ha tartósabb is, az plusz pont, de ha nem az, csak olcsóbb, az is teljesen megfelel a vágyaimnak. Sajnos most eredeti áron nem engedhetem meg magamnak.

2021. febr. 11. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez az illat - de leginkább a Suprême variánsa - kicsit az Avon Luck For Her-re emlékeztet, szóval azt érdemes megpróbálni.

Érezni, hogy az “illatmolekulái” nem annyira... kifinomultak, mint a Carolina Herrera-nak, kicsit “ragacsosabb” az édessége, - kb. mint egy olvadt cukorba mártogatott almának, - de hangulatban eléggé hasonló, édeskés.

2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
69%

Van egy utánzata ami szerintem jobb mint az eredeti, ez az:

[link]

2021. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkettőtöknek! :)
2021. febr. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!