Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb illatú női...

Melyik a legjobb illatú női parfüm elfogadható árkategóriában?

Figyelt kérdés
5500 ig kb
2016. ápr. 29. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A rózsaszín puma parfüm telitalálat
2016. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avonbol a little dress parfumok (foleg a red es a pink). Jo illatu es tartos az illata is. Alap ara 4000 de van amikor akcioba 2000-3000ert is hozzajutsz.
2016. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt mindenki maga kéne eldöntse, neki mi a legjobb .Lehet hogy amit én imádok, te büdösnek tartanád.

Számomra a legjobbak és nem olyan vészesen drágák: Dita von teese (fekete üveges), Avonból most aLuck tetszik nagyon, másik legjobb szerintem a Today tomorow, always (a jázmin illatú, sárga üveges).

2016. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt én nagyon imádom, és mások is szeretik rajtam. :) [link] Elég édes és egyedi illat úgyhogy ha szereted az ilyet akkor neked is tetszeni fog. :) Sajnos a drogériákban van, hogy fellelhető, van amikor hetekig, hónapokig nem lehet kapni.
2016. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs legjobb, mindenkinek más tetszik. Az én kedvencem a kategóriában az Oriflame Muse; de a B.U. parfümjei közt is van több amit szeretek (Rockmantic, Hippy Soul).


Tartósságot is figyelembe véve, ebben a kategóriában ezeket szokták a legjobbak között említeni:

Madonna Truth or Dare (parfümös körökben talán a legnépszerűbb olcsó parfüm, tartós is)

Jessica Simpson Fancy Nights (elég megosztó)

Britney Spears Fantasy, Hidden Fantasy

Rihanna Rebelle

Sarah Jessica Parker Lovely


Persze neten rendelve, üzletben drágább.

2016. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

C-thru

Naomi Campbell -at night

2016. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!