Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorodok az anyajegyeimtől!...

Undorodok az anyajegyeimtől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és kb. 3 éve folyamatosan jönnek elő új és új anyajegyeim. Az elmúlt 1 évben viszont nagyon felgyorsult. Nem csak 10 db-ról beszélek, hanem 50-60 db-ról. Jelenleg 136 van. Undorodok magamtól és nagyon zavar. Gőzöm sincs hogy ez mitől lehet és hogy mit tudok ellen tenni. Olyan helyekre nőttek nagy anyajegyek, ahol nagyon feltűnő és teljesen illúzióromboló. Gondolok itt az arcomra. Eddig az államon volt, mindkét szemem alatt (teljesen szimmetrikusan, mintha odarajzoltam volna), homlokom közepén, szélén stb. Igazából minden ponton, kivéve 1-et, az orrom és az ajkam között. Hát nem oda nőtt egy hatalmas (1 -es átmérőjű fekete anyajegy?!


Menjek el egy bőrgyógyászhoz? Nem fog hazaküldeni azzal, hogy "ez természetes"? Vagy mi tévő legyek? Félek hogy még nőni fognak és lassan elérem a 200db-ot is.


Egyébként a legtöbb nem kidudorodó, de akadnak olyanok is...



2021. febr. 18. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Elmész bőrgyógyászhoz aki kivágja neked
2021. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Le tudsz párat szedetni, ha akarsz. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, veszíteni nem tudsz vele.
2021. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet buta a kérdés, de azokat is le tudom szedetni, amik nem dudorodnak ki?

Egyébként nem merném ezt vállalni, sokan arról tanúskodnak, hogy nagyobb lett a hegük, mint amekkora anyajegyük volt.


Köszi a válaszokat!

2021. febr. 18. 22:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt is el tudják távolítani.
2021. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bőrgyógyász azt mondja egy anyajegyre hogy nem veszélyes,nem kell belőle szövetminta,akkor nem muszáj kivágni,le tudják égetni.(Persze csak a kisebbeket)
2021. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De szupi!

Köszi a válaszokat:)

2021. febr. 18. 23:15
 7/11 anonim válasza:
100%
Én novemberben szedettem le kb 120 db-ot "lézerrel".Három alkalom volt,alkalmanként negyed óra kb. Abszolút nem fájt, semmi kellemetlenség nem volt eddig, lassanként tűnnek el a piros foltok, sokat már nem tudok megmutatni, hogy hol volt. Legnagyobb kb 2cm átmérőjű volt. Arcról, fülről tűnt el a leggyorsabban. Örülök,hogy megcsináltattam.
2021. febr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azta! Árban mennyire volt drága?
2021. febr. 21. 07:09
 9/11 anonim válasza:
100%
Kb 2000 ft darabja. Nagyon megérte.
2021. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Váó! Hát elhiszem, nekem is megérné. Köszi a választ:)
2021. febr. 21. 13:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!