Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek közül melyiket ajánljátok...

Ezek közül melyiket ajánljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Egy hete végeztem el a műköröm építő tanfolyamot, és már elkezdtem berendezni a szalonom, de nem tudom, hogy melyik márkát használjam. Az alábbiak közül mindegyiket használtam már, de nem tudom, hogy szakmai szinten melyik a legjobb. Nektek melyik vált be?

2021. febr. 22. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Crystal Nails
Perfect Nails
Pearl Nails
Diamond Nails
Brillbird
Base One
Egyéb, leírom.
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy márkanagykövet, akkor nem érdemes egy mellett elkötelezni magad előre. Vedd mindből, amit jónak érzel, aztán kitapasztalod, hogy neked mi válik be.
2021. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Én alapvetően Crystal-al dolgozom, de színes zselék és gél lakkok tekintetében szeretek kísérletezni más márkákkal is.

Szerintem mindnek vannak nagyon jó alapanyagai, amiket itt felsoroltál, valamint én még nagyon szeretem a Moonbasa és a Truscada egyes színeit. Szépen fednek.

De ki kell tapasztalni. Nem lehet egyikre sem rámondani, hogy minden terméke jó. Az elején szinte csak crystallal dolgoztam, de néhány színe borzalmasan fed.

Amit én nem szeretek az a Diamond Nails gél lakkjai. Valahogy nekem azoknak az állaga nem jön be. De másnak meg lehet, hogy az a kedvence.

2021. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!