Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercinget csináltattam...

Köldök piercinget csináltattam két hete és gyullad. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Első naptól fogva napi 2x Betadinoztam, mikor elkezdett picit gyulladni reggelente Betadine este pedig hidrogén peroxiddal kezdtem kezelni,de csak egyre rosszabb. Nem vagyok vékony, van rajtam felesleg, és igazából a felső lyuknal egyre jobban bemélyed, kb belemegy a golyó, aminek okát nem tudom pontosan és aggaszt. Szerintetek rosszul kezeltem? Több fülpiercingem van, azokkal sosem volt probléma, ha volt, a hidrogén peroxid megoldotta. Hogyan vihetem le a gyulladást?

2021. febr. 24. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam nekem is begyulladt, vörös volt és fájt. Én csak betadin kenőccsel kentem, a betadin oldatos mosás után, semmi extra, és elmúlt. Nem értem minek a hidrogén peroxid. Ha van neogranormon még az is jó lehet.
2021. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg octenisept sprével kezelni betadin és peroxid helyett. Simán lehet, hogy a szerek amiket eddig használtál túl erősek, és extra irritációt okoznak a bőrödnek. Ha a golyó tényleg nagyon belemélyed, akkor pedig jobb lenne visszamenni a piercer-hez asap, aki tud majd adni hosszabb ékszert, és extra tanácsokat. :)
2021. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval :) az octenisept a legjobb piercingek kezelésére!


Lehet, hogy nem jól szúrták esetleg? És azért mélyed be a golyó, mert rosszul van elhelyezve a piercing/rövid az ékszer? Hol csináltattad?

2021. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rovid a szar sztem is,kerdezd meg a piercert. En tetrant vegul használtam. Semmi mas nem segített.
2021. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!