Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon puha, vékony körmökkel...

Nagyon puha, vékony körmökkel lehet vmit csinálni?

Figyelt kérdés
Mindig is vékony volt a körmöm, festeni simával festettem, de nem folyamatosan, mostanában magamnak géllakozok, de azt is ritkán, mert 1 hétig se marad meg, és úgyis beszakad ha van rajta géllak.Valaki tud tanácsot adni?
2021. febr. 25. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt. Azt hiszem a DMben vannak külön erre vitaminok meg ilyesmik amik segítenek megerősíteni őket:)
2021. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem körmöshöz járni, porcelán körmöm van.

Nekem megerősödött alatta a sajátom, egyszer lepattant a műköröm, mikor nem vigyáztam rá, és nem szakadt be a sajátom alatta.


Amúgy sima géllakk helyett létezik erősített géllakk is, azalatt se hiszem hogy be fog szakadni neked.

2021. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Nekem kollagén szedése segített rajta. Hosszú évek után végre meg tudtam növeszteni. Most fél évig nem szedhetem műtét miatt és újra szarrá ment a körmöm, alig várom hogy szedhessem újra.
2021. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Járj körmöshöz, majd ő megcsinálja neked a gél lakkot úgy, hogy ne csak egy hétig bírja és ne szakadjon be. Vagy csinál egy körömerősítést zselével. Majd ő tudni fogja mit csináljon vele. De ne valami sufni körmöshöz menj, hanem rendes szakemberhez!

Valószínű az alapból gyenge körmeidet csak még jobban gyengíted a rossz technikáddal.

2021. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a műköröm segített. Azóta végre életemben először szépek a körmeim.
2021. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az erositett gel lakk valt be. 3 hetente jarok, de nagyon megerosodott a sajat kormom. :)
2021. febr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a vitaminok is segíthetnek, de ha csináltatsz géllakot vagy esetleg japán manikűrt, az hatásos lehet.🥰
2021. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!