Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokat edzek es figyelek is...

Sokat edzek es figyelek is arra hogy mit kajálok. Van rajtam izom is, a testalkatom se rossz. A kérdésem , hogy a legalbeauty fűzök tényleg hatasosak? Es hogy nem csak akkor fog vekonyabbnak tűnni a derekam, ha rajtam van?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam hogy rendelek, de utána néztem, és nem igazán értem, hogy csak azért viselik az emberek, h vekonyabbnak tunjenek es javitsa a tartasukat vagy van valami egyéb zsiregeto hatásuk is?

Valaki próbálta esetleg?



2021. márc. 1. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak olyasmi mint a push-up. Addig vagy "vékony", amíg rajtad van. Szerintem ezek nélkül is tök jól tudsz kinézni. Feleslegesek.
2021. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

azerinted egy rajtad levo anyagdaeab megis hogyam befolyasolna a derekad meretet?! nem a 17. szazadban vagyunk mar, ahol brutalis merev fuzokkel nyomtak ossze a nok belso szerveit, h vekonyabb legyen a derekuk - aztan jol meg is haltak par even belul.


semmilyen hatassal nincs a derkadra, amit a kerdesben emlitesz. csak amig rajtad van, addig optikai tunning. penzlehuzas az egesz.

2021. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nézd meg az állításaidat.

A fűzőt nem nagyon hordták olyan célokra a 17. században. A 19. századi viktoriánus érában használták először kifejezetten "vékonyítási" célokra, viszont az átlagos nő nem 18"-es derekú volt akkor, hanem inkább 24" körül, vagy inkább afelett, és akik kisebb méretű fűzőket hordtak, azok csak a luxusból kerülhettek ki, mivel dolgozni eléggé nehéz szoros fűzőben, másrészt senki nem kötelezte őket arra. Másrészt, a fűző általi halálok sem nagyon volt bizonyítva.


Karolina Żebrowska rendkívül jól érinti a témát, ha esetleg tanulmányozni szeretnéd.

2021. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: valoban nem

annyira vagyok kepben a temaval, a szazadot is csakugy tippre irtam, majd lehet utanolvasgatok jobban, koszi az ajanlast. de az teny, hogy az ilyen szoros fuzok egesznapos viselete biztosan nem tesz jot sem az egeszsegnek, sem a komforterzetnek..

2021. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!