Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el azt, hogy...

Hogyan fogadjam el azt, hogy nem vagyok szép?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szép vagy, a magad módján.
2021. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Csak nem vagy olyan, amit te szépnek tartasz.
2021. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy?


Tiniként mindenki rusnyának érzi magát.

2021. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
a 3.-as nagy igazságot mondott. én is így voltam vele középiskolás koromban, mostanság meg 25 évvel később visszanézve a fényképeket egész jóképűnek látom magam. Bár nem derült ki,hogy hány éves vagy de ha tényleg ilyen 14-20 közötti akkor ez tényleg így van.
2021. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lány.
2021. márc. 5. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, aki szépnek talál! Csak esetleg nem beszéltél még vele erről.
2021. márc. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Jaj 17 évesen én is ezt hittem.
2021. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell ezt elfogadnod. En biztos vagyok benne, hogy szep vagy, esetleg csak ki kell hoznod magadbol a legjobbat. Lehet egy kicsit mas stilus, vagy mashogy kellene hordanod a hajad, neha begondoriteni


egy jo szemoldok,szajfeny,fulbevalo sokat dob es kiemeli a szep szemed, szad.


mi nem tetszik magadon? tulsuly? alak? olyan jo kis otthoni tornak

vannak...


fogszabalyzo?

2021. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Nem kell elfogadnod, próbáld meg kihozni magadból a legjobbat, ahogy a nyolcas is írta.

Pld egy jó frizura és hozzád illő szemöldök tényleg nagyon sokat számít. Nekem pld nagyon vékony hajam van, mindig is hosszú volt ,és régebben frufrum is volt. Nagyon nem volt előnyös. Most vállig érő, frufru nélküli, sötétebb színű. Sokkal jobban néz ki.


Aztán a szemöldök. Na azzal sokat szenvedtem. Természetből adódóan nagyon csúnya szemöldökeim voltak( olyan mint 2 piramis, az elején vékony, a végénél szélesebb, vastagabbak). Próbáltam már mindenféle stílust: alul kiszedtem, felül, ívesre, félhod alakúra.:D Most egyenesre van szedve és a végénél szoktam kitölteni. Na ez pld jelentősen változtatott az arcomon.


Ha szeretnél szépen körvonalazó állvonalt, akkor ovass utána a "mewing"-nak. Én egy féléve mewingolok, és tökre megszépült az arcom tőle. Ha nagyon túlsúlyos vagy, akkor értelemszerűen nem sokat fog változtatni, de ha mondjuk olyan típus vagy mint én, hogy arcra könnyen hízol, akkor azt a halvány tokát eltünteti az álladról.


Ha nem tetszik az orrod, arra is vannak ilyen "tornák" a youtubeon. Sokkalta húzamosabb idő kell hozzá, mint mondjuk egy orrplasztikához, h bármit változtasson az orrodon, de hallottam róla, hogy valaki 4 éven keresztül minden nap "tornáztatta" az orrát és a picit lógós orrból pisze lett.:D


Menj el bőrgyógyászhoz, kérj tőle tanácsot, hogy milyen arcápolási termékek jók a bőrtípusodra. Amúgy meg igyál nagyon sok vizet.


Ha az alakoddal van baj, akkor tornázz. A plank gyakorlatok pld nagyon jók hasra. De ha túlsúlyos vagy, akkor kezdj el kocogni és cseréld le az étrended.


És a legfontosabb, hogy legyél igényes. Tehát ápolt fogak , körmök, haj, tiszta ruha, rendszeres zuhany, tisztálkodás, izzadásgátló+ valami finom parfüm. És válassz valami stílust magadnak. Ezek rengeteget dobnak rajtad.

Nekem van olyan ismerősöm, aki nem kifejezetten szép, de annyira ápolt, igényes, tiszta, hogy ez vonzóvá teszi őt.

2021. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is csinálom a mewingot, mint helyes testtartás, nekem segített megtanulni, hogyan kell helyesen tartani az ajkaidat, így tudok szépen mosolyogni végre, nem úgy, mint egy kisgyerek, meg persze nyugtat a tudat is, hogy így nem teszek kárt a fogaimban.
2021. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!