Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs bennem semmi szép. Belenézek a tükörbe és legszívesebben összetörném. Már egy ideje ezt fel is fogtam, tisztában vagyok ezzel a ténnyel, de néha kitör belőlem a szomorúság, hogy más lányok gyönyörűek én pedig ocsmány vagyok. Mindkét testvéremet vonzónak tartják, engem pedig az utolsó selejtnek neveztek már sajnos nem is egyszer. Tisztában vagyok vele, hogy emiatt (és a zárkózottságom miatt) sosem lesz párkapcsolatom. (A személyiségem se ment meg - nem vagyok egy jó fej emberke).

Tud valaki esetleg egy gondolatmenetet vagy egyéb ilyesmi dolgot mondani amivel elkerülhetem azt, hogy belenézek a tükörbe és elsírom magam? Hogyan lehet túllépni ezen?



2016. jan. 8. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy összeszeded magad és elfogadod azt a tényt, hogy nem kell magadat mindig másokhoz hasonlítani. Nem lesz egyszerű, de hidd el, hogy megéri.

Hozd ki magadból a legtöbbet! Sminkelj, válts frizurát, újítsd fel a ruhatáradat.

2016. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Csak te látod magad annak?
2016. jan. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Yoni03 ***** válasza:
61%
Szerintem csak az a ronda lány, aki igénytelen. Tehát ha nem fürdik, vagy nagyobb a bajsza, mint egy fiúnak, vagy a rengeteg bőrhibájával nem kezd valamit, vagy nem öltözik igényesen. A többi már ízlések és pofonok. Van például a sulinkban egy arcra -szerintem- csúnya csaj, de a fiúk meg tapadnak rá, mert ... mert nem tudom. Biztos a személyisége miatt, és a miatt, hogy nem igénytelen. Szóval az arc kinézete nem teljesen minden.
2016. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Változtass magadon, a legtöbb ronda embert simán meg lehet szépíteni. Mert ahogy írta előttem is valaki, még ha az arcod nem is szép, sokat segít egy jó smink vagy frizura, szép ruhák, jó test. Én tudom, mert 17 éves koromig én voltam a legocsmányabb lány a suliban... de azóta sokat változtattam, és az emberek is szépnek látnak már.
2016. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg belülről szép lenni és a külsőd követni fogja.
2016. jan. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?... Én is rondának érzem magam, ha gondolod beszélgethetnénk.. 19/F
2016. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!