Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kibbe test típusai, a metamorp...

Kibbe test típusai, a metamorphosis?

Figyelt kérdés

Figyelembe veszitek az öltözködéseteknél Kibbe metamorphosisát? Ismeritek egyáltalán, tudjátok a típusotokat?


A teszt: [link]



#David Kibbe #Metamorphosis #Test típusok
2021. márc. 17. 16:01
 1/7 DeMoR ***** válasza:
52%
Én nem ismerem, szóval nem :D
2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megneztem, de nem ez alapjan oltozkodom. 30 evesen mar magamtol is tudom, mi all jol nekem es mi kevesbe, neha erdekel, neha nem. pl. lehet, hogy jol allna a narancssraga, de utalom, tehat nem fogom sosem felvenni.
2021. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Pure dramatic jött ki. Nyilván az alakom szerint öltözködöm, de a tükör dönt meg hogy miben érzem jól magam.
2021. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dramatic classic típus vagyok. Nagyon érdekel a téma, szinte minden ilyen témájú youtube csatornát követek. Kedvencem Alyart és Merriam Style (Pont most töltött fel új videot:) És igen, nagyon sokmindenre rávilágított ez az elemzés, mostmár jobban megértettem mire figyeljek ha ruhát vásárolok magamnak.
2021. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Én is követem Alyartot. Én lágy klasszikus vagyok. De kicsit a drámai romantikusra is hasonlítok elő ránézésre.
2021. márc. 18. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem Soft Natural vagy Soft Dramatic vagyok. Nehéz eldönteni, mert előbbinél a test passzol teljesen és az arcvonások kb, a másiknál fordítva, a magasságom meg az egyik felső, a másik típusnak pedig alsó határa.

Egyébként annyit tartok be mindkettőből, hogy szeretem a derekamat hangsúlyozni, a hajam inkább SN módon hordom (kócosan/hullámosan), sminkelni nem sminkelek, a ruháim meg szerintem olyan változatosak, hogy kb minden típusból van nekem és fogalmam sincs melyikre hajazom egy átlag napon, asszem valami Natural cipőt, Classic alap outfitet hordok, Dramatic pulcsikkal/ingekkel/blézerrel.

Szóval egy káosz vagyok, de egyelőre így szeretem, később majd meglátom mi lesz🤷‍♀️

19/l

2021. máj. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gamine típus vagyok, és nagyon sajnálom, hogy nem jöttem erre rá sokkal korábban. Az összes öltözködési szabály igaz rám. Sosem értettem, miért érzem magam hülyén, idétlenül bizonyos ruhákban, miközben azok a fogason vagy más embereken tetszettek - egyszínű nőcis ruhák, ejtett vállú pólók, oversize pulcsik, maxi szoknyák, csónaknyak... és még sorolhatnám, hát ezek mind "tiltólistásak" a gamine-eknek. Mióta megismerkedtem a Kibbe elvekkel, sokkal tudatosabban veszek ruhákat, mert korábban sajnos egy rakás pénzt elvesztegettem hibás vásárlásra, és nem jöttem rá, hogy mi nem stimmel.
2021. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!