Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iskolába egy ekkora válltáska...

Iskolába egy ekkora válltáska elég?

Figyelt kérdés
mert már gimibe nem kéne hátizsák nem ? mit gondoltok róla ? nektek milyen van ? [link]
2010. aug. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
elég, nekem is ekkora van
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne hátizsák? Ha annyi cuccod van hogy megszakadsz, akkor sztem simán lehet az.. am nekem Converse válltáska lesz.
2010. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából egy hátizsák sokkal előnyösebb gerinc problémák szempontjából..sokan hordanak szerintem hátizsákot bár aztis félvállra rakják. AMugy a kérdésre válaszolva elég bőven egy ekkora táska. De a hátizsák sem ciki, ha azért szeretnél váll táskát. én mig gimis voltam felváltva hordtam váll ás hátit. mikor milyen kedvem volt.
2010. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem kettő eastpak oldaltáskám van. a kisebb méretű.
2010. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze. Ez simán elég ;)

Én bár már fősulis vagyok, így csak a jegyzetfüzetemet viszem magammal az meg belefér ebbe: [link]

Ilyenem van szürkébe.

2010. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem fekete-pink converse váltáskám van..

A sztem egy kicsit kicsi..és nekem annyira nem teccik..sorry.

2010. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elégnek elég. Egyetemre én is egy nagyobb válltáskát használok, ami igazából nem sulistáska, de én csak jegyzetet meg tollat viszek..

Viszont gimiben azért szokott lenni elég sok cucc, szerintem könnyebben tudnál cipelni egy hátitáskát, meg a gerincednek is sokkal jobb lenne. Azokból is nagyon szépek vannak. :)

2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hátizsák nem ckiki, sőt nagyon is hasznos lehet-nekem pl. az volt, a tanárok egy csomó cuccot hordattak velünk, és igaz, hogy volt szekrényünk, de 1 volt 2 embernek, amibe kb. semmi nem fért be, és két emelettel a tantermünk alatt volt, szval nem kértem belőle inkább, felesleges időpazarlás lett volna.

Viszont ha el tudod benne vinni a szükséges cuccokat, akkor ez a táska tök jó, csini :).

2010. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!