Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt valahogy mérni?...

Meg lehet ezt valahogy mérni? Van rá valami módszer?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék milyen alkatom van (arra gondolok, hogy homokóra, körte stb) sajna hiába nézegetem magam a tükörben a szemmértékem, ehhez pocsék. Van valami centi méret hogy pl ha x centi vagyok mellbe x derékba/csípőbe akkor ez és ez vagyok. Ilyenre gondolok. Remélem érthetően írtam. :)

2021. márc. 21. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2021. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megírod a paramétereidet (mell, derék, csípő, esetleg comb), vagy dobsz egy képet, akkor megmondjuk.

Általánosságban annyit tudok mondani, ha a mellbőséged jelentősen kisebb a csipőbőségnél, akkor körte. Ha nagyjából egyformák, és a derekad kb 25-30 centivel kevesebb, akkor homokóra. Viszont ha a combod max körmérete nem sokkal kevesebb, mint a derekad, akkor megint csak inkább körte.

2021. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen kalkulátorok, ahova csak be kell írni az adataidat és kiírja, hogy milyen típusnak felelsz meg a számok alapján. Írd be több oldalra is, mert nem biztos, hogy mindegyik ugyanazt az eredményt adná ki.

[link]

[link]

[link]

[link]

most ezeket találtam, angolul van ugyan, de az ábra miatt akkor is tudod használni, ha nem beszéled a nyelvet

2021. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!