Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen órát érdemes venni?

Milyen órát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék karórát venni, de nem tudom milyen árban és milyen márkájút kéne venni, mert ez lesz az első órám.

Nő vagyok és max 40-50 ezret szánnék rá. Ilyen árban melyik az az óra ami megéri a pénzét?


2021. márc. 24. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Fossil esetleg az egy közepes márka és minőségi, szerintem!
2021. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a Fossilt ajánlanám, nagyon szép órákat készítenek, illetve ebben az árkategóriában az egyik legjobb.
2021. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

3

A fosdil egy kínai hulladék és rendkívül izléstelen. Ennyiért vannak egész jó japánok.

2021. márc. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: na megint itt van a casio bzi, aki mindent lehulladekoz. Teljesen jo a Fossil, en 10 eve hasznalok egyet, tokeletesen mukodik, stilusos is.
2021. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, mutass egyet ami szerinted ízléses. Fogadok valami nagy ezüst fém fos lesz, amit max lagzi lajcsi venne fel dáridózni.
2021. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6 guglizz rá Citizen Casio Orient Lorus stb között van letisztult szép is meg ilyen igénytelen divattepsi amit a fossil csinál.
2021. márc. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6

Amúgy mutass egy referenciát hogy neked mi az ízléses.

2021. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magam a Festina ilyen árkategóriájú modelljeivel tulajdonképpen meg vagyok elégedve.
2021. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ilyen árban melyik az az óra ami megéri a pénzét?"

Ennyiért bőven vannak remek kis krumplik. Pont a méregdrága órák nem érik meg a pénzt és nem lennél velük előrébb.

Ki kellene sakkoznod, egyáltalán mik tetszenek. A fentebb linkelt lapon, meg az alábbiakon állítsd be a szűrőkön a nőit meg az ársávot és nézelődhetsz:

[link]

[link]


Egy példa, hogy ennyiért is van zafírüveges és titán tokos/szíja óra, bónuszként rendesen le is lehet olvasni :))

[link]

zafírüveg: nehezen karcolódik

titán: pár deka az egész

2021. márc. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!