Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit rontok el ha műkörmöt...

Mit rontok el ha műkörmöt csinálok?

Figyelt kérdés
Saját magamnak kezdtem el csinálni a körmöm. És az építés meg a formára reszelés jól megy de mikor viszem fel rá a színt olyan mintha egy beszáradni kezdő körömlakkot használnák sűrű az állaga pedig próbáltam már több fajta géllakkot, és mikor megszárad foltos és csíkos lesz ha pedig több rétegben viszem fel akkor göröncsös. Most is úgy néz ki a körmöm mintha temperával festettem volna be vagy mintha rágó lenne ráragasztva én nem értem egyszerűen. Néztem videókat is és mindent úgy csinálok ahogy kell. A másik meg hogy egyszerűen ragad pedig áttörlöm fixálóval is aztán lekenem fényzselével. De mondom az építő zselével nincs baj szépen megreszelgetem de mikor jön a géllakkos rész akkor gusztustalan lesz.

2021. márc. 25. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta géllakkokat használsz?

Milyen lámpád van?

2021. márc. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta gél lakkokat próbáltál? Hány percig kötteted?

Általában nagyon vékonyan kell őket kenni. Köttetni, majd jöhet a következő réteg. A színt nem szabad fixálni, mehet rá kötés után egyből a fény!

2021. márc. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy a gél lakkok sűrűbb állagúak, mint egy hagyományos körömlakk.
2021. márc. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aliról rendeltem de próbálom crystal nailst is
2021. márc. 26. 06:59
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Jaj! Próbálj ki valami rendes gél lakkot. Én Crystallal dolgozom leginkább, de jó a perfect nails, diamond nails, a moonbasatol is van néhány színem, azok is jók. Illetve most a truscada és a luxury nails is kedvencem lett.

Egyszer én is kaptam ajándékba egy vendégemtől alis gél lakkokat. Borzalom. Szemét. Konkrétan nem kötött meg! Mind ment a kukába.

2021. márc. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rossz gellakkot még nem rendeltem Aliról, igaz megnézem az értékeléseket.


Arra tudok gondolni, hogy túl vastagon kened, így nem tud átkötni. Vagy fényt kapott és az üvegben, ecseten elkezdett megkötni.

Lehet, hogy gyenge a lámpa.

Fel kell rázni a géllakkot, mint a körömlakkot.

2021. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!