Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs olyan elkészített...

Nincs olyan elkészített műkörmöm ami pár nap utána ne levegősödjön fel nagyon idegesít lehet hogy a zselém nem megfelelő? Surepromise zselét használok, de átszeretnék váltani a Lina zselére. A zselém a rossz? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

Na paff..itt az elő példa az otthoni barkácskörmösség "szépségeire" XD

Aranyom ez egy szakma!!!Nem lehet csak úgy nekiállni és hopp csinálni mert ez nem ennyiből áll. Nekem pl vannak késeim meg szikém...na akkor mostantól elkezdek plasztikázni.

A zselék amiket említettél mindkettő kuka kategória,meg biztosan rosszul csinálsz valamit...vagy talán mindent.

Menj el inkább egy szakképzett profi körmöshöz és ne otthon kontárkodj,mert ha tovább folytatod akkor a végén nem marad körmöd vagy pedig könnyen begombásodik vagy bealgásodik!

2010. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

gratulálok az előző válaszolónak, igazán kedves a stílusa! ő biztos úgy született h tudta...

sztem amúgy kérd ki szakemberek tanácsát (ne az előző hozzászólót!) aki segít neked, megnézi mit csinálsz és segít kijavítani. ha sokat akarsz foglalkozni a műkörmösködéssel akkor olyan ember válassz, aki lehetőleg ért hozzá és szimpatikus.

a körmeidre vigyázz, enyémek pl nagyon törnek, óvatosan kell festenem meg minden.

2010. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

Hát képzeld én sem így születtem!Sok sok év kellet hozzá hogy rendesen megtanuljam a szakmát és nem csak sok sok év hanem sok sok pénzt is beleöltem ebbe.Az eredménye 6-7 hétig levegő és törés mentes körmök! A valamire is való szakemberek mind "utálják" az ilyen hobbikörmösöket akik gondolnak egyet és minden tudás nélkül elkezenek otthon barkácsolni. A kezdő körmösök más kategória, akik lelkiismeretesen tanfolyamokra és továbbképzésekre járnak hogy ne legyenek ilyen problémáik.

Mielőtt még megszólalna valaki nem azért utáljuk őket mert elveszi a munkánkat hanem ha elkezdik gyártani ezeket a förmedvényeket,majd elmennek egy társaságba és egy kicsit is igényesebb lány akinek még nincs műkörme de szeretne meglátja azt a borzalmat akkor azt gondolhatja "jájj ilyen a műköröm?pfö inkább nem is kell" egy életre elmegy a kedve a műköröm viseléstől!

2010. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél olyan bamba már ítam én sem az anyám hasában tanultam meg körmözni hanem sok sok év tanulás és tanfolyam után,nem pedig interneten kérdezősködtem meg netes videókat néztem,mert az nem ér semmit! És hogy megint a bambaságodat említsem,valaszoltam a kérdéseidre:a két zselé amit említettél mindkettő semmit sem ér,próbálj valami jobb minőséget. Arra is válaszoltam hogy igenis biztosan rosszul csinálsz valamit mert egy jól elkészített köröm minimum 4hétig hibátlan.

Ez nem bunkóság csak csak a csipádat próbáltam felnyitni,de felesleges,majd a saját károdon tanulsz. De ígérd meg ha gombás vagy agyonreszelt lesz a körmöd és semmit nem tudsz majd megfogni a fájdalomtól akkor gondolsz rám "erre a bunkóra" !

2010. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakemberre kéne bíznod a körmeidet és egy idő után, ha már kiokított talán megpróbálkozhatsz egyedül.Mondjuk vannak olyan köröm típusok amelyek pár nap után fellevegősödnek bármilyen drága zselével csinálják is..
2010. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a második hozzászóló vagyok: most már csak azért se menjen hozzád senki, ha ilyen a stílusod! :) robbanj fel a dühtől egyedül :D
2010. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak az idiótákkal ilyen a stílusom,akik megérdemlik.

Nem is tudom mire gondolsz,mert egyáltalán nem vagyok dühös :D Vendégekből meg nincs hiányom,mert szerencsére azért sok az igényes ember.

2010. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!