Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy magyarok...

Miért van az, hogy magyarok között ennyire kevés olyan ember van, aki szép/helyes?

Figyelt kérdés

Nők és férfiak között egyaránt. Amerikában valahogy még az átlagos embereknek is szimmetrikusabb arcuk van.Sajna nem linkelhetek ide képet példánam irányelvek miatt, de instán, facebookon, tiktokon is megannyi átlagos nem magyar embert látok, aki jobban néz ki mint egy átlag magyar.

Azt is észrevettem, hogy sokkal több szép magyar lány van, mint helyes magyar srác/férfi. Ez mondjuk, lehet h a sminknek is köszönhető, vagy a lányok alapvetően jobban odafigyelnek a kinézetükre.

Ti tapasztaltátok már ezt?


2021. márc. 31. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
mindenhol vannak szép és kevésbé szép lányok, nekem pl a szép magyar lányok 1000x jobban tetszenek, mint az amerikaiak.
2021. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
" Amerikában valahogy még az átlagos embereknek is szimmetrikusabb arcuk van." USA? Vagy melyik része? Mert USA-ban éltem és ez nem igaz, hogy finoman fogalmazzak.
2021. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"Azt is észrevettem, hogy sokkal több szép magyar lány van, mint helyes magyar srác/férfi. Ez mondjuk, lehet h a sminknek is köszönhető, vagy a lányok alapvetően jobban odafigyelnek a kinézetükre" Ez azért van, mert a magyar férfiaknál sajnos még mindig megy a mondás, hogy egy fokkal szebb az ördögnél, plusz erre a nők is sajnos rátesznek egy lapáttal---> amikor volt rajtam 10 kg túlsúly olyan nők is beszólogattak, akikne a férje 150 kilós teherautó volt, de az jóvanazúgy.
2021. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
az ugye megvan, hogy a tiktok meg az insta joreszt a szep emberek magamutogatasarol szol? nyilvan egy onbizalomhianyos, ronda lany vagy pasi nem tiktokon fogja produkalni magat. tehat ha ezeket a platformokat nezed, azok NEM valos aranyokat tukrozik. itthon kimesz az utcara, latsz mindenfele embert, szepet, csunyat, semmilyet, de tiktokra 90%-ban az elonyosebb kulseju emberek mennek.
2021. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az ugye megvan, hogy nem influencerekről beszélek, hanem átlagos emberekről?
2021. márc. 31. 19:52
 6/16 A kérdező kommentje:
#5 Ha ez így lenne, akkor csak szép magyar lányokat és helyes magyar fiúkat látnék tiktokon, de ez nem így van. Még a "szépek" is kifogásolhatóak a külföldi szépekhez képest.
2021. márc. 31. 19:54
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
az ugye megvan, hogy en sem influencerekrol beszeltem? a parezer kovetos tiktokosok nem influencerek, atlag emberek, de ez semmit nem valtoztat azon, h inkabb az elonyosebb kulseju emberek nyomatjak magukat ezen a platformon. feltetelezem, magyarorszagon elsz, es nem latod, milyen az atlag amerikai, aki az utcan maszkal..
2021. márc. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Szerintem csak megszoktad az ittenieket. Vagy nem tudom, szerintem amúgy amagyarok összességében jól néznek ki. A férfiak is, nők is, azért zömével igényesek magukra, normális, higiénikus külsővel rendelkeznek és nem láttam kifejezetten ronda embert még.


Az, hogy kinek mi tetszik elég egyedi ízlés kérdéskör.


Nem gondolnám, hogy több szép lány vagy, szerintem összességében több elvárást támasztunk a nők felé társadalmi szinten, ami a külsejüket érinti, és ezáltal nyilván több az olyan nő is, aki a külsejére jobban ügyel.

Férfiak között azért vannak elvárások, de minimálisabbak, illetve azt se felejtsük el, hogy a nőknél társadalmilag nemhogy elfogadott, de kb. elvárt a smink viselése, ami sok esetben mások szemében szebbé vagy esztétikusabbá teheti az ember megjelenését.

2021. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tiktokon bárki megmutatja magát, nem csak azok, akik jól néznek ki. A magyarok között szinte nem is látok ott olyanokat, akik jól néznek ki.

Az amcsik között meg látok átlagosokat is, szépeket is. Ha rámegyek egy tiktoker követőlistájára és végigpörgetem,látok ott csúnyát, szépet, átlagosat. A különbség az, hogy a külfödiek között még az átlagosaknak is sokkal szimmetrikusabb, kellemesebb az arcuk, nem olyan tirpák magyar.

2021. márc. 31. 22:12
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha olyan szép mindenki arca aki külföldi akkor ajánlanám hogy költözz ki és majd meglátod. Tapasztalatból beszélek mert éltem az USA-ban és egyáltalán nem mindenki szép úgy ahogy Magyarországon sem. De azért lerondázni mindenkit aki Mo.-n él szerintem erős túlzás. Mindenhol vannak szebb és csúnyább emberek is változó szimmetriával. Én inkább úgy fogalmaznék hogy neked jobban tetszenek az Amerikai lányok, ők a típusod. Ez azért sokkal jobban hangzik mint az hogy ott mindenki szebb itt meg mindenki ronda. Nekem is jobban tetszenek pl az Kelet-Ázsiai lányok kinézetre (lány vagyok szerintem nagyon szépek) mint a legtöbb fehér/fekete nő de attól még tudod hogy ez csak a személyes preferenciám és attól még a többi ember nem lesz automatikusan ronda. Ha mindenki szerint rondák lennének a Magyarok/Közép-Európaiak akkor már elég rég kihaltunk volna veled együtt.
2021. ápr. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!