Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "Bucket Hat" sapkák Magyarorsz...

Gimmesomekeef kérdése:

"Bucket Hat" sapkák Magyarországon. Mi a helyes magyar megnevezésük, illetve hol lehet őket beszerezni?

Figyelt kérdés

Első kérdésem az lenne; hogy magyarul, hogy hívják ezeket a sapkákat?

Második pedig az; hogy melyik magyar webshop-ból lehet beszerezni hasonlót?

Leginkább ilyenekre gondoltam:

[link]

Ezen belül, a "Motivation Duck Camo" és a "Stussy Miss Lily's Bones" tetszik a legjobban.

Sehol nem találtam ilyesmit és már unom, hogy itthon a hip-hop kultúra egyetlen fejfedője a fullcap (szerintem nem is túl kényelemes és minden második yoloswag cap-be tolja). Ebből kifolyólag nem a "surda kalap"-ra gondolok, hanem kifejezetten ezekre a mintás, modernebb szabású, vászonkalapokra (első kérdésem lehet meg is válaszoltam így hirtelen és vászonkalapnak hívják őket?! :D :D).

Előre is köszi a segítőkész válaszokat, bless!



2015. márc. 14. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt van hasonló: [link]
2015. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, egy kék terepet mindjárt be is rendelek. Látom pickpackpont is van, az nagy előny :)

Ha valaki tud esetleg valami bonyolultabb mintával rendelkezőt, továbbra is szívesen várom a válaszokat, de terepszínűnek ez szerintem tökéletes lesz.

2015. márc. 14. 12:36
 3/5 anonim válasza:

1éve keresek ilyen sapkakat tenyleg vaganyak de sajnos nem talalok sehol itthon. :(

Hunter Thompson is ilyenbe nyomta

2015. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostanság olyan potens kockacukrokat sem kapni, mint amiket az újságírás doktora szopogatott fénykorában :DD

Egyébként ezen a vadászsapka megnevezésen felbuzdulva kitaláltam, hogy hétfőn körülnézek a környező vadász- és horgász-boltokban, hátha.

2015. márc. 15. 19:00
 5/5 anonim válasza:

"Bucket hat on cus im a real ass N***a " Phone-EG

- The G is silent . [link]


Nem rossz Album :) . Mielott belekot valaki , nem hiszem hogy ez komoly , de ez a szovegbol le is jon . A csavonak amugy comedy csatornaja van youtubeon .

2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!