Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket hordjátok a praktikus...

Melyiket hordjátok a praktikusság és a kényelem miatt, pasik és csajok? A) Normál zokni B) Boka zokni C) Titokzokni

Figyelt kérdés
Én személy szerint c.. 28/f

2021. márc. 31. 21:29
A kérdező szavazást indított:
A
B
C
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Télen illetve most még ameddig hűvösek az idők addig sima zoknit. Ha már picit melegebb lesz, de még kell az edzőcipő addig bokazoknit és ha már lehet járni lengébb cipőkbe akkor titokzoknit :)

19/l

2021. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg hűvös van, csakis normál zoknit, mert utálom, ha fázik a bokám, és amúgy is hajlamos vagyok felfázni.

Boka zoknit akkor veszek fel, ha rövidebb nadrággal viselek tornacipőt/sportcipőt.

Titokzoknit meg nem nagyon hordok, mert sehol nem találok olyat, ami jó rám. Pedig 39-es lábam van, nem kell extra nagy méret.

23/L

2021. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindhárom fajtát szoktam, ahogy előttem is írták hideg és nadrág/cipő függvénye.

Utolsó, én a deichmannban vettem, igaz még a múlt évben, de ott mindig kapok a 41 es lábamra. L.

2021. ápr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te most tényleg kiírtad a szavazásba hogy A, B és C, a jelmagyarázatot pedig a kérdésbe?


Néhány ember gondolkodásmódja mindig is lenyűgözött...

Amúgy A.

2021. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A, de ha bejön a tartós 25 fok feletti hőmérséklet, egyáltalán nem is veszek zoknit, de zárt cipőt sem (csak ha ki kell öltözni).

36/F

2021. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Pedig reménykedtem, hogy ma megússzuk a napi titokzokni fétises kérdést :/
2021. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én mindig titokzoknit.

(Valaki ismerkedne velem?)

2021. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő. Hosszúnadrághoz a titokzokni legalább akkora divatbaki, mint rövidgatyához a térdzokni.
2021. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!