Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik férfi parfümöt ajánlaná...

Melyik férfi parfümöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretem a fűszeres illatokat, de a gyümölcsös is szóba jöhet.


Eddig Paco Rabanne One Milliont használtam, nagyon imádtam, valami ehhez hasonló illat jó volna. Ezt már azért nem akarom venni, mert főleg 16-25 közti korosztály használja, én meg a 25-t nemrég töltöttem be, így ehelyett a tini - és már lassan tucatillattá vált - parfüm helyett valami komolyabbat keresnék.


Mivel csak alkalmanként használok drágább parfümöt, ìgy 50 ml-es kibírja nálam majdnem egy évig, és max 15-18 ezret szoktam rászánni, az One million kijött ennyiből.


Szóval fontos az intenzitás, és, hogy ne nagyon atom erős, de érezhetően, enyhén hivalkodó illata legyen, és legalább 4-5 óráig azért érezzen. Van pár ötletem, amit szavazásra bocsátok, de aki tud jobbat, az ossza meg válaszban nyugodtan.



2021. ápr. 3. 16:21
A kérdező szavazást indított:
Hugo Boss Bottled
Versace Eros
Paco Rabanne Invictus
Más, a válaszban kifejtem.
13 szavazat
 1/5 anonim válasza:
A Jean Paul Gaultier Ultra Male t szerintem próbáld ki, stimmel a leírásra. Egyébként a Boss Bottled-et nem javaslom így hogy közeleg a nyár, abszolút őszi-téli illat.
2021. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A sima Bottled? A leírás szerint mindennapi viselezre alkalmas. Nyáréra egyáltalán nem ajánlott? Van, amit kifejezetten melegebb napokra javasolnak, de ennél konkrétan nincs ilyen Notino alapján.
2021. ápr. 11. 18:27
 3/5 anonim válasza:
Nekem Bottled Intense van, nagyon jo az illata, de nyari idokre en mast hasznalnek(ez a fahejas almas illat nrkem a karacsonyt idezi fel). De persze ez csak az en velemenyem ha neked tetszik hord nyugodtan senki nem fog belekotni.
2021. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Prada L'homme, nem a legolcsóbb, viszont nagyon sokáig érződik az illata. Nem agresszív erős parfüm, hanem kellemes friss. Sokan úgy gondolják, hogy olyan mint egy nagyon finom ruhaöblitő illata. Nekem az egyik kedvencem :D


Más esetleg ami nyári Salvatore Ferragamo F Black (ez olcsóbb)

Creed Aventus (ez viszont már a nagyon drága kategóriába sorolható, viszont nagyon jó illata van)

2021. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyat akarsz akkor amouage epic mant ajanlom.
2022. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!