Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Első sorban ROCKEREK véleményé...

Első sorban ROCKEREK véleményére lennék kíváncsi, miszerint ti cikinek tartjátok ha a málhás zsák vállrészét levéve, helyette lánc van bele fűzve?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki, egy ROCKER mióta törődik azzal, hogy ciki, vagy nem ciki?

Punk vagyok, elfogadsz? :)

Hát ha nem vágja a válladat... Nekem is van, nekem a sima váll rész vágta nagyon.

2010. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát sztem egyáltalán nem ciki
2010. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem ciki, sőt! Szerintem sokkal jobban néz ki. Egyedibb, van benne még egy kis frikk-frakk.
2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor nincs miről beszélni!

De amúgy nagyon vágni fog, akkor is ha nem feltétlen nehezet cipelsz! Tapasztalat, havernak volt, és nagyon széjjel cseszte a vállát.

2010. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Ha meg rocker vagy, ne törődj, azzal, hogy ki mit mond !

2010. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a váll részét nem vágnám le hanem rátenném a láncot, így remélhetőleg nem lenne baja a válladnak
2010. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ha nem feltétlenül anyám tartaná cikinek és leakarná szedetni, akkor probléma se lenne.. XD Csak hát félti piciny lánya vállát, bár nekem eddig még nem baszta szét :))
2010. aug. 27. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy neked tetsszen. Egyébként meg szerintem is jól nézne ki!
2013. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!