Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok! Ti milyen lányról...

Fiúk-lányok! Ti milyen lányról gondoljátok azt, hogy "de jó csaj"? .

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szép arca van, jó alakja, látszik, hogy sportol, ápolt, törődik magával, de nem viszi túlzásba, nem beképzelt, nem használja ki, hogy minden pasi oda van érte

visszafogottan öltözködik, nem teszi ki mindenét, de azért mutat valamit

lány vagyok és nem, nem a csajokat szeretem:)

2010. aug. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
+ még nem viszi túlzásba a sminkelést, csak pont annyit használ ami kiemeli a szépségét
2010. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. aug. 21. 11:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, az első jól leírta, bár én lány vagyok, de ahogy körülnézek, minden ilyen tökéletes csajnak van pasija... Ezek a kelendő áruk a mai piacon :)))) Ja meg persze legyen okos is, beszéljen szépen.. azt nem tudom, hogy a kérdés csak a külsőre, vagy a belsőre is vonatkozik-e. Ha nem vagy ilyen, akkor kábé eláshatod magad.
2010. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ásom el magam... Mivel ha egy ismeretlennel találkozol, akkor először külső alapján ítéled meg... Csak utána tudod milyen belsőleg, ha megismerted.
2010. aug. 21. 12:00
 6/12 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de nagyon ritkán mondom valakire, hogy jó csaj vagy szép (eszméletlenül kritikus vagyok :D). Általában akkor, ha különleges az arca, nem simán átlagosan szép, hanem van benne vmi különös, és főleg akkor ha a stílusa, öltözködése egyedi. meg persze a gondolkodása is, ha ismerem.
2010. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
őszintén? gőzöm sincs. mindenkinek van egyénisége. viszont akkor kérdezhetek énis?:P mit gondoltok ha egy csaj kezében cigi lóg?
2010. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha cigi lóg a kezében?főleg egy "jó csaj kezében"?elrontja az egész csajt,ez a véleményem
2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A cigi szerintme ugyanolyan mint a csúnya beszéd... Ha meglátsz az utcán egy tündéri csajt, de valaki nekimegy véletlenül és a csaj lehordja mindennek, akkor egyből arra gondolsz, hogy na ne... A cigi ugyanez.
2010. aug. 21. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!