Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műszempillát mivel moshatom?

Műszempillát mivel moshatom?

Figyelt kérdés

Jövőhónapba szeretnék feltettetni 3-4 D műszempillát. Unom már hogy mindig festegetem magam, ráadásul nagyon korán kelek a munkám miatt így megszeretném próbálni.

Azért félek picit tőle mert este fürdéskor én nagyon alaposan szeretek arcot mosni. De ha már pillám lesz akkor gondolom óvatosabbnak kell lennem. Esetleg valami olyan smink lemosót tudnátok ajánlani amivel átmoshatom a szemem/szempillám? Kimondottan szempilla sampont nem szeretnék venni, ahogy láttam elég drága.



2021. ápr. 13. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A szempilla sampon nagyon sokáig elég úgyhogy teljesen megéri.

Az a lényeg hogy ne olajos termékkel mosd mert az feloldja a szempilla ragasztóját.

Én a neutrogéna arctisztítómmal mostam meg a szempillám is, nem hullott ki tőle, szépen bírta.

Vigyázz hogy 2 napig nem érheti víz, gőz, izzadság a szemed.

2021. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor keresek majd valami olaj mentes terméket. De viszont akkor lehet meg gondolom a szempilla sampont :)
2021. ápr. 14. 06:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szempilla sampon mindenképpen! :)

Olajos kozmetikumokat valóban nem ajánlott használni, mert befolyásolhatja a tartósságot. Károsíthatja az olaj ragasztót, de Nem oldja.

Üdv, egy pillás :)

2021. júl. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!