Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néz ki számotokra az nő...

Hogy néz ki számotokra az nő akire azt mondjátok,hogy különösen/feltűnően jó nő?

Figyelt kérdés
Aki úgy kitűnik a tömegből, nem átlag.

2021. ápr. 15. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Az a gond, hogy manapság már annak is örülni kell férfiként, ha egy nő felvesz egy szoknya + tűsarkú kombót. :(
2021. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűbb lenne, ha te küldenél be pár képet, hogy szerinted mi átlag és mi nem.
2021. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
különösen jó teste van és nem titkolja, hanem kihangsúlyozza
2021. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk ez nem átlag nekem: magas,vékony de formás, hosszú vékony lába, hosszú haj mondjuk szőke,alakot hangsúlyozó ruha.


Átlag: alacsonyabb, barna haj lófarokban, szabadidő ruhák,(de nem az ami ma divat,mert az lehet szexi), semmi smink, nem kövér,nem sovány,de olyan semmilyen az alakja. De mind mellett nem csúnya,ápolt,csak olyan szürke egér.

2021. ápr. 15. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

#1 és mégis hova vegyek fel tűsarkút, a boltba? Jelenleg semmi olyan rendezvény nincs, ahova fel lehetne venni. Persze egy randira simán felvenném.


Kérdező, ebből látszik, hogy mindenkinek mást jelent a jó nő. Nekem nem tetszenek a hosszú vékony lábak, inkább az alacsonyabb, 157-170 cm, sportosan formás combú(de nem tömzsi, hanem olyan, ami a vékony és a izmos között van félúton, szóval látsszon, hogy sportol és nem csak egy darab ropi, de nem is nagydarab), kerek fenekű nőkre mondanám azt, hogy hú de jó nők. Ehhez pedig ha szép hosszú haj és bájos arc társul, az szerintem az etalon. Sok pasinak az ilyen nő az ideál, másoknak pedig az, amit te írtál le. Nem lehet általánosítani.

2021. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Zoe Kravitz
2021. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%

Feltöltött ajak és feltöltött mell. Ez alap.

Igényesség, ápoltság, magabiztosság.

2021. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

A feltöltött ajak nekem taszító.

Vékony, szép arc, nőies ruhák, cipők, hosszú fekete vagy barna haj

2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Különböző szubkultúrába tartozók (pl. gót, punk, hippi, vintage)
2021. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!