Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok epiláljátok a kezeteket?

Csajok epiláljátok a kezeteket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én igen 19/L
2010. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és nem idegesítő ahogy nő vissza?:\
2010. aug. 21. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam, nem szőrös.Úgyértem van egykét szőrszál de nem feltűnő. Ne haragudj, ha megkérdezem, nem azért, de neked annyira szőrös a kezed, hogy epilálni kell?


Mangagirl

2010. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem, nem annyira szőrös szerencsére hogy szükségem legyen rá.. 19L
2010. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is epilálom :)

Május körül kezdtem el. Eddig annyira idegesített és nem szívesen vettem fel rövidujjut a kezemen lévő szőr miatt :/ Ezért kezdtem el epilálni. 3x mentem eddig át rajta. A bal oldalin még feketés, de viszont a jobb odalin szinte nem is nőtt vissza. Ami vissza is nőtt az is inkább szőke lett, mint fekete. Szóval én nem bántam meg :)


18/L

2010. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mangagirl nem annyira szörös csak ilyen szöke kis pihék:S de engem zavar.
2010. aug. 21. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
kérdező, nekem is olyan, de szerntem az teljesen normális. ismerőseim közül se epilálja senki, egy csaj van aki kicsit szőrösebb, de neki fekete és eléggé látszik, az olyat megértem, de a szőke az nem gáz!!
2010. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem epilálom... általában gyanta vagy ha az nincs itthon akkor szőrtelenítő krém :)

Nagyon sötét szőr van a karomon ezért muszáj :)

2010. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem olyan sötét volt mint a hajam, ami sötétszőkés-barna, és nagyon zavart ugyhogy szőrtelenítőkrémmel leszedtem és már tényleg csak szőke pihe, úgyhogy már nem zavar.:D
2010. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőke ott a szőr, nem sötét, nem zavar, ezért nem is szedem.
2010. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!