Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy akinek...

Miért van az hogy akinek egyenes a haja hullámosat akar akinek meg hullámos az egyeneset?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig az kell, ami nincs.
2010. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert soha nem vagyunk megelegedve azzal ami van. Azt hisszuk, massal, mashogy jobb lenne.
2010. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én tipikusan göndörke vagyok.

Eszemben sincs kivasalni, ja, és max 10 percig maradna egyenes.

2010. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak az akar más lenni aki nincs magával megelégedve.

Nekem egyenes a hajam, és ez így tökéletes.

2010. aug. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mindig az kell, ami nincs.

De én tökéletesen megvagyok elégedve az egyenes hajammal.

2010. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem hullámos hajam van...és én nem azért vasalom vagy éppen göndörítem mert nem vagyok megelégedve...hanem azért hogy változatosabban nézzek ki am legtöbbször természetesen hordom és örülök annak hogy
2010. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha sietek em kell azon aggódnom h mit kezdjek vele...simán is jól néz ki:)(ez lemaradt xD
2010. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem göndör hajam van és én nem csak akarok egyeneset hanem az is (tart.sim,vasalás)de az egyenes hajúak csak 1 napig akarnak göndör hajat és amelyik göndör haj csinálva van az nem is igazán göndör mglehet fésülni meg minden de az igazi göndört nem!!!
2010. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én örülnék az egyenesnek is és a hullámosnak is,de nekem valahol a kettő közé ragadt....ha megmosom általában az egyik fele elkezd kunkorodni a másik pedig nem igazán és így olyan érdekes a hajam :/
2010. aug. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát ez az! :D Nekem is pont ilyen. Ráadásul ha pl begöndörítem (csavaróval) kb 2-4 óra alatt kijön!!! Viszont ha nagy körkefével szárítom, akkor nagyjából egyenes marad még pár napig :) (hacsak eső nem éri)

Engem is idegesít picit, hogy se ilyen - se olyan, de azért nem olyan vészes, hogy elégedetlenkedjek... :)

2010. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!