Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dauert akarok csináltatni a...

Dauert akarok csináltatni a fodrásznál nagyon zsírosodik a hajam. (Hullámosat) Ártalamas? És meddig bírja? És mennyibe kerül? Divatos?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.!
2010. júl. 18. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A dauer szárítja a hajat,de ha a tied zsírosodó,akkor ez nem is baj, hátha így helyre jön. Ártalmas a dauer, nekem is volt, én nem beszélnélek le róla, mert annyiban érzed a negatív hatásokat, hogy száraz lesz a hajad és törik a vége. Megjegyzem, nekem semmivel sem tört jobban utána mint előtte, ez szerintem hajhosszúságtól is függ, akinek hosszú haja van, annak a hátához, vállához verődik a haj, természetes, hogy törik.

Nekem a hajam 2 hétig bírta azt a hullámnagyságot, amit a fodrász csinált(apróbb hullámok voltak, nem is tűnt természetesnek), utána kicsit kidobta, de még a mai napig hullámos a hajam, most már természetesnek tűnik, szép nagy hullámok vannak benne, szeretem. Tehát ez hajfüggő.

3-5 ezer között van úgy tudom.

Attól függ milyen nagyságú hullámokat szeretnél.A nagyon-nagyon pici nem divatos és utána nehéz kezelni,ha nagyobb csavarókat tesz be, akkor szép hullámos lesz, nem göndör, az most szerintem divatos. Bár én nem szeretem az egyenes hajat, ezért is daueroltattam anno.

2010. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! nem akarok nagyon göndör hajat.. épp azért lesz hullámos.. és a zsírosodás nagyon csökkent?? mert nekem mindennap meg kell mosni.. olyan rossz:S
2010. júl. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!