Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Yves Saint Laurent Black...

Yves Saint Laurent Black Opium parfüméről kinek mi a véleménye? Mennyire jött be neki az illat? Illetve milyen típusú nőkhöz illik?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Edes, "meleg" illat, ahol a vanilia es a kave dominal, kizarolag hidegebb idoben lehet hasznalni. Nekem nagyon bejon, de tipikus mature illatt, 40 ev alatt nem hasznalnam.
2021. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édes illat, szerintem minden korosztálynak jó.
2021. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Édes illat, engem a tiramisura emlékeztet, meg is vettem mert szeretem a "sütis" illatokat aztán csúnyán elárult mert estére rajtam csak a kávézacc szag marad..... De lehet adok neki mégegy esélyt.
2021. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én imádom, de inkább téli, meleg illat. Harmincasként használom. A másik ugyanennyire nagy kedvencem a Dior Poison, de az inkább gonosz illat mint beleburkolózós.
2021. ápr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem. 17 évesen ez volt az egyik álomparfümöm.

Nagyon erőteljes vaníliás illata van, de az magas minőségű, szexi fajta.

Még mindig tetszetős illatnak tartom, de már egy kicsit elcsépelt, hogy boldog-boldogtalan kizárólag a Black Opium - Sí - La Vie Est Belle triót viseli. Most a Carolina Herrera Good Girl az új feltörekvő, ahogy látom.

De egyelőre inkább maradok a Montale-nál. Van egy csomó különleges édes-fűszeres-pézsmás illatuk, ami legalább ennyire szexi hatású, de nem jön veled szembe minden fővárosi utcasarkon.

2021. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!