Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen alkat az még elfogadh...

Az ilyen alkat az még elfogadható vagy már ducinak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 5. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nagyon szép ez az alak. De mindenki szemében változó, hogy ki mit mond ducinak. Szerintem nem duci. De lehet, hogy egy vékony modellhez képest már annak számít.
2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Duci, mert nagyon vastag a combja és a hasán is látszik, hogy van rajta zsírfelesleg.
2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Ott azt írja, hogy duci.De egyébként a duci miért ne lehetne elfogadható?Nem értem, nem ettől függ, hogy jól nézel-e ki.Mellesleg szerintem baromi jó alakja van a nőnek.
2021. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, duci, de szép, nőies alakja van. Miért ne lenne elfogadható, aki 100 kiló, az is az, maximum nekem (xnek, znek stb.) nem tetszik. Az egyik barátnőm hasonló alkat lehet, laposabb a hasa, mint nekem, aki 50 kiló.
2021. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Bejön, szép, nőies. Kis izommal még tónusosabb lenne.
2021. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sok ember nem szereti ha már valaki ducibb énis kaptam már párat hogy tőlem vékonyabbak jobban néznek ki hasonló az alakom azért írtam hogy elfogadható-e. És ezt nem tartom jónak mikor valaki megkülönbözteti a másikat ha vékony ha duci szerintem ez mindegy csak az ilyen embereket nem értem.
2021. máj. 5. 14:48
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez már csúnya.

Legyen egy nő törékeny és ne egy csatakanca, az már nem izgató.

2021. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szép az alakod , de azon ne sértődj meg , mert nem mondják neked az emberek , hogy vékony vagy mikor nem . Fogadd el magad ahogyan vagy , mert úgy vagy szép ahogyan te szépnek érzed magad! Ha nem érzed jól magad így akkor meg változtass rajta , ne azt várd más alkalmazkodjon hozzád ! Alkalmazkodj magadhoz!
2021. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

"És ezt nem tartom jónak mikor valaki megkülönbözteti a másikat ha vékony ha duci szerintem ez mindegy csak az ilyen embereket nem értem."


Mit nem tartasz jónak? Az, hogy mindenkinek más az ízlése, más tetszik? Talán neked bejön az összes férfi pálcikavékonyságútól egészen a 150 kg-s elhízottig? Persze, hogy nem. Ebből kifolyólag se értem a problémádat.

Ha az alakoddal van problémád és nem tetszel magadnak, akkor tegyél érte, és ne ilyen önvisszaigazolós kérdésekkel nyugtázd magad.

Van, akinek tetszik a linkelt alak, van, akinek ez már sok, mert a vékony, sportos alakot szereti. Ezzel nincs is semmi gond. A hiba a te készülékedben van, hogy itt hisztizel és nem fogadod el, hogy van, akinek ez nem tetszik. Különbözőek vagyunk, különböző ízlésekkel és ez a világ legtermészetesebb dolga.

2021. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én ezt megértem de sok embernek nem kellene bánatni a másikat mert ilyen oké nem tetszik kerülje ki de nem kell azért negatív véleményeket fűzni mert neki nem tetszik az adott személy én erre értettem hogy aki tudja hogy nem jön be neki de azért is beszól a másiknak hogy bántja az a sértő számomra.
2021. máj. 5. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!