Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen le lehet gyantázni...

14 évesen le lehet gyantázni a bajuszt?

Figyelt kérdés

Szeretném magamnak itthon legyantázni, mert engem zavar, hogy látszik a bajszom.:S Milyen gyantát vegyek?

Lány vagyok.


2010. aug. 23. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
ne gyantázd le otthon! nincs semmi tapasztalatod, nagyon könnyen elronthatod.. menj el kozmetikushoz!!!
2010. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
ezen mit lehet elrontani?
2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

szerintem hagyd még!

könnyen lehet,hogy most leszedeted,de visszanő sokkal erősebben és akkor megszívtad.

2010. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tényleg ezen mit lehet elrontani?O.o

Miért ha 1 év múlva kezdem el gyantázni akkor nem erősödik meg?-.-"

Normális válaszokat légyszi.

2010. aug. 23. 16:40
 5/18 anonim ***** válasza:

szőkítsd ki..

én 2o vagyok és nem rég szőkítettem ki először.

veszel szőkítőport felkevered, felkened, lemosod, kész. egy hónapban egyszer elég...

nekem tetszik az eredmény és nem fogom gyantázni...aztán a végén jobb bajszom lesz mint a páromnak.

amúgy tényleg annyira zavaró 14 évesen?

2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Prímás Lancelot ***** válasza:

szóval ide tűnik el a lányok bajsza ...



csak viccelek :D:DD de az azért érdekelne, hogy ezt a lányok folyamatosan szedik? mert vannak akiknél emlékszem, hogy volt régen de egyik napról a másikra eltűnt és vissza se jött. de van olyan is akinél eltűnt és durván visszanőtt. aztán leszedte megint de egy két hét és újra .. gyáá..

2010. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon látszik, mert a hajam is sötét, de a bőröm viszont világos. Félek, hogy emiatt kigúnyolnak az osztálytársaim.:(
2010. aug. 23. 16:46
 8/18 anonim ***** válasza:

gyantázd le teljesen nyugodtan. én is gyantázom 20 vok, pedig nekem alapból sem látszik nagyon csak engem zavar. már 1éve szedem de nem erősödött meg.

veet hideg arcgyantát használok.

kicsit nehéz lehúzni, úgyértem lelki erőt kell meríteni h arcól magadnak letépd de megéri :D ezt azért mondom mert én az intim gyantát is magamnak csinálom ahhoz mégsem kell akkora erőt vennem mint egy bajuszgyantázáshoz:D, de ez megint ember függő lehet neked tök könnyen fog menni..:) sok sikert.

2010. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Le lehet gyantázni nyugodtan:-)

És hülyeség,hogy visszanő ilyen meg olyan rondán,mert én is ennyi idősen kezdtem el leszedni,és mégsem nőtt vissza durvábban.

26/N

2010. aug. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Legegyszerűbb megoldás, szemöldökcsipesszel tépkedd ki a sötétebb szálakat. Ha mind sötét, akkor mindet.
2010. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!