Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként szeretnék egy...

Férfiként szeretnék egy parfümöt kiválasztani magamnak, hol-hogyan érdemes?

Figyelt kérdés
Ugye éreznem kell az illatat föltétlenül vásárlás elött. Parfüm üzletekben körbe lehet szimatolni az összeset, mi ennek az etikettje?
2021. máj. 25. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ja, van kint mindenbol minta, azt fujogathatod ahova akarod, de annak jobban orulnek ha a kihelyezett papir csikocskakon probalgatod es nem a heregolyodon.
2021. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megszagolsz 10-et, utána szinte mind egyforma lesz, mert az előzőek is beleragadnak az orrodba. Szerintem neten nézz ki 3-4-et, aminél sok a pozitív vélemény, és azokat szagold meg boltban. Ha egyik sem, ismételd meg, amíg rá nem találsz a neked tetszőre.
2021. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Én azt tapasztaltam hogy már 2-3 fújás után rátapad az emberre az eladó és erőszakosan próbál "segíteni".. Vagy úgy lesnek hogy meg tudnának ölni.
2021. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban "beragad" az első 2-3 illat az orrba, de jobb üzletekben van kihelyezve kávébab, azt érdemes megszaglászni, nekem általában segíteni szokott. Papircsíkot vihetsz haza, hogy barátkozz a neked tetszőkkel, de a bőrön más lesz az illat a kémia miatt. Kísérletezgess bátran, senki nem fog szólni, parfümöt választani máshogy nem lehet.
2021. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, sokat segítettetek. Még abban tudnátok-e tanácsot adni, hogy Budapesten hol érdemes nézelődni, hol van nagyobb kínálat és garantáltan nem hamisítványt árulnak.
2021. máj. 25. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Douglast ajánlom, de ott szeretnek tapadni, legalábbis én azt tapasztaltam, viszont Blaha Müller is jó, ott hozzám soha nem jöttek még oda és ott is eredeti parfümök vannak.
2021. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz, ment a zöld!
2021. jún. 6. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!