Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek fiun egy...

Mi a velemenyetek fiun egy bokalancrol? Vekony szep bokam van en annak tartom, nem egy husáng bokam van.Arany bokalancra gondoltam. 20/f

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ugy, mersekelten ferfias jelleget kolcsonozne neked. Ha ez a cel, csinald.
2021. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom ferfiasnak,de ha tetszik, csinlad. Az a lenyeg hogy magadnak tetszel, jol erezd magad a cuccaidban es onazonos legyel.
2021. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

szerintem ferfiatlan es egy pasinal amugy sem elony a vekony boka, ez csak a noknel szep.


bar hetero pasi ugysem tesz arany bokalancot a filigran bokajara, szóval gyanítom, amugy se mi nok vagyunk a celcsoport.

2021. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

Undorító.

Komolyan, egyre jobban kifordul magából a világ.

P.ncit nem szeretnél magadnak esetleg? Ma már azt is elintézik neked.

2021. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
teljes mertekben hetero vagyok akkor mivel lehetne ezt magyarazni, puncit meg nem terveztem,par lanyt kerdeztem meg errol es volt akinek bejon meg akinek nem.
2021. máj. 29. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nyugodtan felveheted egy szetthez, de ne csodálkozz, hogyha ezt tetemre hívásnak fogja tartani pár meleg srác, és be fog próbálkozni nálad. Nyilván nem tilos heterónak sem felvenni, de na, vannak elég egyértelműnek tűnő jelek az arra érzékenyeknek. Ezt a kiegészítőt én egy ilyennek tartom.
2021. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nőként bejön, én is szeretem a bokaláncokat, bár tény, hogy vannak, akik ezt a melegek ismertetőjegyeként tartják számon. De nem baj az, hisz nem egy ékszer fogja meghatározni valaki szexualitását :D Csak tényleg, ne lepődj meg, ha valaki bepróbálkozik majd.
2021. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!