Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik férfi szépségápolási...

Létezik férfi szépségápolási "tanácsadás"?

Figyelt kérdés
Tudom, elég buta a kérdés. De kifejtem: Sosem voltam szépségbajnok. Amikor hajmosás után vagyok, akkor kb fél napig jól "néz ki a fejem", mert akkor megy a hajam az arcomhoz. De amint leketyeg az a 12 óra, tehát már másnap egyszerűen csúnya leszek. Az arcom különösebben nem helyes (max tényleg csak hajmosás után mert akkor jó a frizurám és ettől jobban néz ki az egész arcformám). Edzek, tehát a testem jól néz ki, de a hajamat azt utálom :D Voltam 1 milliárd fodrásznál, mondtam nekik hogy csinálják olyanra amilyennek jónak látják mert tanácstalan vagyok, de valahogy sosem volt az igazi. Ezért tervezek most mesterfodrászhoz menni, az majd talán azért a horror árért tud vele valamit kezdeni. A másik gondom: Öltözködés. Borzalmasan rossz ruháim vannak, és nem tudom mi illene hozzám, illetve mik mennek most. Ezért érdekelne egy olyan ember vagy cég, akik kb ezzel foglalkoznak, és tudnak egy kis útmutatást adni, hogyan tudnám ezt stílusosan csinálni, és milyen hajviselet lenne nekem a legjobb (ha a mesterfodrász is csődöt mond)

2021. jún. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Öltöny és kopasz fej.
2021. jún. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőként úgy vélem, egy férfi az öltözködést annyira nem tudja elrontani, ha vesz pár egyszerű inget és jónapot. Az mindenkinek jól áll.

Pólók közül kerüld a nagy, tarka mintásakat, meg amiken bazi nagy logók meg feliratok vannak, mert az rettentő gagyi hatást kelt.

És kb ennyi...


A haj sokkal nehezebb, de egy jó fodrász nyilván kell, hogy tudjon ebben tanácsot adni. Amúgy meg YouTube-on rengeteg divat , stílus meg frizura tanácsadó videó meg csatorna van, kimondottan férfiaknak is.

2021. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!