Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az Átválto...

Próbálta már valaki az Átváltoztatjuk szépítkezés valamelyik formáját, milyen eredménnyel, milyen tapasztalatokkal, melyik cégnél?

Figyelt kérdés
Negyvenes vagyok, nehezen viselem a korral járó változásokat, de mivel soha nem voltam sminkelős, divatkövető típus, átlagosnak háziasszonynak mondanám magam. Családom egyre kritikusabb velem, miért nem adok jobban magamra. Nagyon rosszul esik, mikor ilyeneket mondanak. Lányom szerint, jobb, ha ő mondja mint idegenek. Ez elgondolkodtat. Emberekkel foglalkozom, így jó lenne valamilyen segítség, de nem tudom, melyik céget, szolgáltatást válasszam.

2017. aug. 23. 10:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!