Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Mészáros Lőrinc mitől...

A Mészáros Lőrinc mitől szépült meg ennyire, szerintetek photoshop, vagy az Andrea szedte rendbe?

Figyelt kérdés

Láttam a képeket a mai index-interjúban, abszolút kisimult, megfiatalodott, teljesen máshogy néz ki mint pár hete.

[link]

Nem látom se a photoshop, se a plasztikai műtétek egyértelmű jeleit, de mégis nehéz elhinnem hogy egy ember ilyen rövid idő alatt ekkora átalakuláson menjen végig. Erre már majdhogynem azt mondom, hogy ez egy vállalható külsejű pali. Még az a "parasztos" kisugárzás is eltűnt belőle, úgy néz ki mint egy átlagos üzletember. Lehet hogy csak a Várkonyi Andrea ápolta fel ilyen szintre?



2021. jún. 11. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alsó és felső szemhéj feltöltés állítólag.
2021. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzzel ami neki van az ország legjobb plasztikai sebészei tudták kezelésbe venni.
2021. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tokáját is leszívták, bár rajta szerintem még ez sem segített olyan sokat, bár szemmel látható a változás. De amikor megszólal, akkor úgyis előjön, hogy milyen ember, szóval hiába költ sokat magára. Az intelligencia szintet nem lehet megvásárolni.
2021. jún. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Akár Brad Pitt-et is csinálhatnak belőle, ha az inteligenciája csak addig terjed, hogy "Jóóóó tééévééét."
2021. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt plasztikai kezelése
2021. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Es meg ezektol sem lett kivanatos😀
2021. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszepult? Ne már... Szemészeten jártál már? 😂😂
2021. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!