Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az alapelvárás egy ápolt...

Mi az alapelvárás egy ápolt 30-as férfinál?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőket kérdezek, hogy mi az, amitől szerintetek már megfelelően ápolt ma egy férfi, mik azok a legalapabb tisztálodási, szépségápolási elvárások, aminek hiányában szóba se nagyon állnátk vele?


Kíváncsi lennék arra, hogy mi számít ápolatlannak, mi korreknek, és mi az, ami szerintetek túlzás?



2021. jún. 15. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%

tisztálodási?


állnátk?


korreknek?

2021. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Félig nő is írhat véleményt? (Transzfesztita)
2021. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1, nem a megszokott billentyűzeten írtam, és nem olvastam vissza küldés előtt.


#2, bárki írhat, azt gondolom minden vélemény értékes, és abból is lehet tanulni. Az igazsághoz persze hozzátartozik, hogy női testi jegyekkel született nőkhöz vonzódok.

2021. jún. 15. 11:35
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Az alap dolog hogy mindig tiszta, jó illatú ruhákat hord. Ofa figyel a hajápolásra nem zsíros, nem korpás, nem elhanyagolt a haja. Mindennap fürdik vagy zuhanyzik.Ha szakállas akkor oda figyel rá hogy azt is ápolja, ne legyen igénytelen benyomása, de ha nem áll neki jól akkor rendszeresen leborotválja. A körmét vágja és tisztítja, nem hagyja túl nőni és nem hagyja hogy koszos legyen alatta. Napi 2x mos fogat. Ha csúnya az arcbőre mondjuk aknés vagy miteszeres akkor van annyira igényes magára hogy felkeres egy bőrgyógyászt és kialakit egy megfelelő arcapolasi rutint hogy kezelje. Szerintem a hónalj és intim részen a szőrtelenítés is alap. Használ parfümöt, dezodort. Rendszeresen mossa a ruháit. A környezetét, otthonát rendben és tisztaságban tartja. Nem cigizik.
2021. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Nekem, mint félig nőnek(transzvesztita), szomorúsággal tölt el, hogy leszavaztak, mikor a kérdezőt ezt nem zavarja.
2021. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
21%

#5

Nem vagy félig se nő, attól, hogy beteg az elméd, és női ruhákat hordasz. Férfi vagy. Csak beteg.

2021. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Én sem ítéllek el 6-os válaszoló.

Tiszteletben tartom a véleményed.


Amúgy, a melleim is természetesek. Arról nem tehetek, hogy "hiányos" testet kaptam.

2021. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Most akkor válaszolsz a kérdezőnek, vagy a sebeidet nyalogatod?
2021. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

Nem nyalogatom, te örülnél, ha kinyalhatnál 8-as válaszoló.


Belém zúgnál, ha meglátnál.

2021. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem, mert nem vagyok sem a 6-os, sem pedig a 7-es válaszoló. Nő vagyok úgyhogy kizárt, hogy belédesnék. Te se vitted előre ezt a kérdést.
2021. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!