Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ma már ténylegesen alapelvárás...

Ma már ténylegesen alapelvárás férfiaknál is a hónlaj szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Pntosabban a 30-as korosztályban, illetve afölött is?
2018. okt. 6. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Kinek mi. Én úgy vagyok vele, hogy a pasi döntse el,hogy mit csinál a testével, nekem nincs jogom beleszólni ebbe. Én elfogadom szőrösen is, és szőrtelenül is. Párom inkább szőrös.
2018. okt. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én valahogy pasiként baromira férfiatlannak tartom, ha szőrtelen, bár tény, hogy higiénikusabb.
2018. okt. 6. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez az egy az alap. Nem számít ha máshol szőrös, amúgy sem szeretem a mindenhol csupasz fèrfiakat, de a hónalj higiénia szempontjából jobb ha szőrtelen.
2018. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem alapelvárás. Sőt, talán nem is divat, ahogy megfigyeltem, férfi sztárok jórészt nem borotválják a hónaljukat.
2018. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem, sőt, én mindig meglepődök, ha egy férfinek csupasz a hónalja vagy lába. Szerintem férfiaknak nem kell szőrteleníteni. L
2018. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nem, pedig de szép is lenne.


Közben meg a szőrös majmok hisztiznek, ha 2 napos borosta van a lábadon.


Soha nem férfiatlan, ha érdekel, hogy tetsszen, amit látsz a tükörben, a szeretett nőnek is tetsszen, hogy nem vagy igénytelen. Elég kiábrándító, ha valakinek 800 pontos elváráslistája van a nőkkel kapcsolatban, de őt fogadjuk el úgy, ahogy a világra lettek kakkantva.

2018. okt. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 7. 07:34
 8/14 anonim válasza:
Én kifejezetten nem szeretem, ha szőrtelen. Férfiatlannak tartom. Ha le is nyírja kicsit, valami maradjon. Mindenhol. Én nem tudok férfit csupaszon elképzelni, elveszti a vonzerejét számomra. N34
2018. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Aki nem a szőrcsomó férfiakat szeret az írhat nekem.
2018. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
47%
Nem csak a hónaljè, màsè is.... A szőrcsinbókok gusztustalanok. Igènyes fèrfi ezekben ad magàra. Ahogy igènyes nő is.
2018. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!